İçeriğe geç

Firma Hakkında

Akman Yapı İnşaat, bugüne kadar edindiği tecrübeler ile kurumsal bir şirket olma yoluna 2018 yılında adım atmıştır.  İnce, kaba yapı ve mimari uygulamalar altında yaptığımız işlerimiz ile tecrübelerimizi arttırıyoruz. Böylelikle kendimizi sürekli geliştirerek geleceğe ilerliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize karşı önemli sorumluklarımızı alarak, özenli, azimli ve saygı çerçevesinde iş güvenliğini önceliğimize alarak maliyet odaklı ve kaliteden ödün vermeden zamanında iş teslimi yapmak asıl amacımızdır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize yaşam katan yeni alanlar yaratmak ve yeniliklerle ilişkilerimizi canlı tutmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı, iş hayatında verimliliği arttırmanın ve başarıyı yakalamanın temel unsuru olarak görmekteyiz. Bu nedenle işletmelerimizde çalışma ortamlarındaki iş kazası ve meslek hastalıklarına neden olabilecek hususları tespit ederek bunları bertaraf etmek ana hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşabilmek için tabi olduğumuz tüm ulusal, uluslararası ve sektörel mevzuatı yerine getirmeyi, temel görevlerimizden biri olarak görüyoruz.

Çalışanlarımızın da İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilinç düzeyini arttırmak ve tüm faaliyetlerinde güvenliği ön plana alacak şekilde hareket etmelerini sağlamak amacıyla düzenli eğitim faaliyetleri uygulamaktayız.

Faaliyet Alanlarımız

Bir çok büyük şirket için yaptığımız, ürettiğimiz çalışmalarımızı ve faaliyet alanlarımızı görebilirsiniz.